ŞARTNAME (KATILIM FORMU)

Katılımcılar, web sitemizden indirilebilecek olan katılım formunu eksiksiz doldurarak ve web sitemiz üzerindeki uygulama üzerinden eser bilgilerini girip kayıt yaparak, 1 Haziran 2018 Cuma günü saat 18:00’a kadar başvurularını tamamlamalıdır. Uygulama, başvuruların başlayacağı tarihte web sitemiz üzerinden kullanıma açılacaktır.Kopyaların gösterime uygun resim ve ses niteliği taşıması zorunludur. Şartnamede belirtilen koşullara uymayan, bozuk kayıt yapılmış müzikler, katılımcının uyarılmasına gerek kalmadan yarışma dışı bırakılır.

Yarışma şartnamesinde tek kişinin imzası bulunmalıdır ve imza sahibi, eserin yasal sahibi olmalıdır. Eserin oluşmasında kaç kişi bulunursa bulunsun, ödül sadece belgelerde imzası bulunan eserin yasal sahibine verilecektir. Ayrıca, söz konusu belgelerde belirtilecek tüm bilgilerin doğruluğu, imza sahibini bağlar. Bu bilgiler nedeniyle doğabilecek hukuksal sorumluluk, imza sahibine aittir.


 

Şartname yarışma kurallarını kavramanız ve yarışma boyunca izleyeceğiniz yönergeleri anlayabilmeniz için gereklidir.

Şartnameyi eksiksiz olarak okuyunuz. Belgeyi soldaki bağlantıları kullanarak size uygun formatta indirip doldurduktan sonra imzalayıp tarafımıza iletiniz.

Yukarıdaki yönergelerden yola çıkarak şartnamenizi ve katılım formunuzu hazırladıysanız ve festival katılım koşullarını yerine getirdiğinize inanıyorsanız artık başvuru sistemine girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Sisteme girmek için sağdaki butona tıklayınız.